Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2011/2012
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Ćwierćfinały
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Michał Wołoszyn
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
58
19.33
2.
Kamil Sulima
SKK Siedlce
3
58
19.33
3.
Paweł Zmarlak
MKS Dąbrowa Górnicza II
2
37
18.50
4.
Przemysław Szymański
Znicz Basket Pruszków
5
84
16.80
5.
Mateusz Kostrzewski
Start Gdynia
3
50
16.67
6.
Marcel Wilczek
PTG Sokół Łańcut
4
65
16.25
7.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
48
16.00
8.
Artur Donigiewicz
HydroTruck Radom
4
63
15.75
9.
Piotr Kardaś
HydroTruck Radom
4
62
15.50
10.
Tomasz Ochońko
KS Spójnia Stargard
5
75
15.00
11.
Tomasz Andrzejewski
Start Gdynia
3
44
14.67
12.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
5
68
13.60
13.
Grzegorz Mordzak
Start Gdynia
3
40
13.33
14.
Adam Parzych
KS Spójnia Stargard
5
66
13.20
15.
Aleksander Perka
Polfarmex Kutno
2
26
13.00
16.
Tomasz Stępień
KS Spójnia Stargard
5
65
13.00
17.
Radosław Basiński
SKK Siedlce
3
39
13.00
18.
Piotr Śmigielski
Start Gdynia
3
38
12.67
19.
Grzegorz Małecki
Polfarmex Kutno
3
38
12.67
20.
Adam Linowski
Polfarmex Kutno
3
36
12.00
21.
Michał Nikiel
HydroTruck Radom
4
48
12.00
22.
Grzegorz Grochowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
34
11.33
23.
Tomasz Wojdyła
Start Gdynia
3
33
11.00
24.
Andrzej Misiewicz
Znicz Basket Pruszków
5
54
10.80
25.
Adrian Czerwonka
SKK Siedlce
3
32
10.67
26.
Łukasz Ratajczak
SKK Siedlce
3
30
10.00
27.
Alan Czujkowski
Znicz Basket Pruszków
5
50
10.00
28.
Tomasz Fortuna
PTG Sokół Łańcut
4
39
9.75
29.
Paweł Kowalczuk
SKK Siedlce
3
29
9.67
30.
Krzysztof Jakóbczyk
Polfarmex Kutno
3
28
9.33
31.
Maciej Klima
PTG Sokół Łańcut
4
37
9.25
32.
Paweł Bogdanowicz
PTG Sokół Łańcut
4
34
8.50
33.
Jaromir Szurlej
PTG Sokół Łańcut
3
25
8.33
34.
Łukasz Grzegorzewski
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
25
8.33
35.
Mariusz Bacik
Polfarmex Kutno
3
24
8.00
36.
Rafał Kulikowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
24
8.00
37.
Hubert Pabian
KS Spójnia Stargard
5
39
7.80
38.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
4
31
7.75
39.
Hubert Radke
HydroTruck Radom
4
29
7.25
40.
Marcin Kosiński
HydroTruck Radom
4
29
7.25
41.
Marek Szumełda-Krzycki
Znicz Basket Pruszków
5
36
7.20
42.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
21
7.00
43.
Piotr Hałas
PTG Sokół Łańcut
4
27
6.75
44.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
5
32
6.40
45.
Adam Lisewski
Start Gdynia
3
18
6.00
46.
Piotr Wojdyr
KS Spójnia Stargard
4
23
5.75
47.
Dawid Bręk
Polfarmex Kutno
3
17
5.67
48.
Michał Marciniak
Polfarmex Kutno
3
17
5.67
49.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
3
16
5.33
50.
Jarosław Kalinowski
KS Spójnia Stargard
5
25
5.00
51.
Dariusz Kalinowski
Polfarmex Kutno
3
15
5.00
52.
Tomasz Pisarczyk
HydroTruck Radom
4
20
5.00
53.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
5
23
4.60
54.
Łukasz Bonarek
Znicz Basket Pruszków
5
22
4.40
55.
Krzysztof Morawiec
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
13
4.33
56.
Wiktor Grudziński
KS Spójnia Stargard
5
19
3.80
57.
Marcin Matuszewski
Znicz Basket Pruszków
5
18
3.60
58.
Marcin Malczyk
Start Gdynia
3
9
3.00
59.
Jacek Balawender
PTG Sokół Łańcut
4
12
3.00
60.
Marcin Nędzi
SKK Siedlce
3
8
2.67
61.
Jacek Czyż
SKK Siedlce
3
8
2.67
62.
Konrad Kapturski
HydroTruck Radom
2
5
2.50
63.
Tomasz Nowakowski
Start Gdynia
2
4
2.00
64.
Karol Szpyrka
Start Gdynia
3
6
2.00
65.
Robert Cetnar
HydroTruck Radom
2
4
2.00
66.
Rafał Holnicki-Szulc
SKK Siedlce
3
5
1.67
67.
Emil Podkowiński
HydroTruck Radom
4
5
1.25
68.
Łukasz Bodych
KS Spójnia Stargard
4
5
1.25
69.
Marcin Piechowicz
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
3
1.00
70.
Tomasz Deja
Polfarmex Kutno
2
2
1.00
71.
Maciej Kotwicki
SKK Siedlce
2
2
1.00
72.
Piotr Jeger
PTG Sokół Łańcut
4
3
0.75
73.
Patryk Buszta
PTG Sokół Łańcut
3
2
0.67
74.
Filip Dylik
KS Spójnia Stargard
5
2
0.40
75.
Maciej Maj
HydroTruck Radom
3
1
0.33
76.
Krzysztof Krajniewski
Start Gdynia
2
0
0.00
77.
Paweł Piros
HydroTruck Radom
2
0
0.00
78.
Marcin Strzelecki
Polfarmex Kutno
2
0
0.00
Partnerzy