Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2011/2012
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Ćwierćfinały
Rzuty za 2
Celne rzuty za 2 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
1.
Tomasz Ochońko
KS Spójnia Stargard
5
26
5.20
48
9.60
54.2
2.
Przemysław Szymański
Znicz Basket Pruszków
5
22
4.40
47
9.40
46.8
3.
Michał Nikiel
HydroTruck Radom
4
20
5.00
24
6.00
83.3
4.
Mateusz Kostrzewski
Start Gdynia
3
19
6.33
28
9.33
67.9
5.
Tomasz Andrzejewski
Start Gdynia
3
16
5.33
24
8.00
66.7
6.
Artur Donigiewicz
HydroTruck Radom
4
16
4.00
43
10.75
37.2
7.
Marcel Wilczek
PTG Sokół Łańcut
4
15
3.75
33
8.25
45.5
8.
Andrzej Misiewicz
Znicz Basket Pruszków
5
15
3.00
27
5.40
55.6
9.
Grzegorz Mordzak
Start Gdynia
3
14
4.67
22
7.33
63.6
10.
Piotr Śmigielski
Start Gdynia
3
14
4.67
22
7.33
63.6
11.
Piotr Kardaś
HydroTruck Radom
4
13
3.25
26
6.50
50
12.
Łukasz Ratajczak
SKK Siedlce
3
13
4.33
22
7.33
59.1
13.
Adam Linowski
Polfarmex Kutno
3
13
4.33
20
6.67
65
14.
Tomasz Stępień
KS Spójnia Stargard
5
12
2.40
26
5.20
46.2
15.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
4
11
2.75
20
5.00
55
16.
Adrian Czerwonka
SKK Siedlce
3
11
3.67
28
9.33
39.3
17.
Marek Szumełda-Krzycki
Znicz Basket Pruszków
5
11
2.20
21
4.20
52.4
18.
Hubert Pabian
KS Spójnia Stargard
5
11
2.20
21
4.20
52.4
19.
Maciej Klima
PTG Sokół Łańcut
4
11
2.75
24
6.00
45.8
20.
Piotr Wojdyr
KS Spójnia Stargard
4
10
2.50
19
4.75
52.6
21.
Mariusz Bacik
Polfarmex Kutno
3
10
3.33
13
4.33
76.9
22.
Aleksander Perka
Polfarmex Kutno
2
10
5.00
16
8.00
62.5
23.
Rafał Kulikowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
9
3.00
18
6.00
50
24.
Kamil Sulima
SKK Siedlce
3
9
3.00
24
8.00
37.5
25.
Adam Lisewski
Start Gdynia
3
9
3.00
13
4.33
69.2
26.
Paweł Zmarlak
MKS Dąbrowa Górnicza II
2
9
4.50
14
7.00
64.3
27.
Marcin Kosiński
HydroTruck Radom
4
9
2.25
21
5.25
42.9
28.
Radosław Basiński
SKK Siedlce
3
9
3.00
15
5.00
60
29.
Paweł Kowalczuk
SKK Siedlce
3
8
2.67
14
4.67
57.1
30.
Arkadiusz Soczewski
KS Spójnia Stargard
5
8
1.60
18
3.60
44.4
31.
Alan Czujkowski
Znicz Basket Pruszków
5
8
1.60
22
4.40
36.4
32.
Michał Wołoszyn
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
8
2.67
14
4.67
57.1
33.
Łukasz Szczypka
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
8
2.67
13
4.33
61.5
34.
Grzegorz Małecki
Polfarmex Kutno
3
8
2.67
14
4.67
57.1
35.
Tomasz Wojdyła
Start Gdynia
3
7
2.33
18
6.00
38.9
36.
Piotr Hałas
PTG Sokół Łańcut
4
7
1.75
13
3.25
53.8
37.
Grzegorz Grochowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
7
2.33
16
5.33
43.8
38.
Adam Parzych
KS Spójnia Stargard
5
7
1.40
17
3.40
41.2
39.
Hubert Radke
HydroTruck Radom
4
7
1.75
16
4.00
43.8
40.
Jaromir Szurlej
PTG Sokół Łańcut
3
7
2.33
22
7.33
31.8
41.
Tomasz Pisarczyk
HydroTruck Radom
4
7
1.75
21
5.25
33.3
42.
Marcin Matuszewski
Znicz Basket Pruszków
5
6
1.20
14
2.80
42.9
43.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
5
6
1.20
13
2.60
46.2
44.
Łukasz Bonarek
Znicz Basket Pruszków
5
6
1.20
13
2.60
46.2
45.
Piotr Zieliński
MKS Dąbrowa Górnicza II
3
6
2.00
10
3.33
60
46.
Ireneusz Chromicz
PTG Sokół Łańcut
3
6
2.00
16
5.33
37.5
47.
Michał Marciniak
Polfarmex Kutno
3
5
1.67
14
4.67
35.7
48.
Tomasz Fortuna
PTG Sokół Łańcut
4
5
1.25
11
2.75
45.5
49.
Wiktor Grudziński
KS Spójnia Stargard
5
5
1.00
16
3.20
31.3
50.
Krzysztof Jakóbczyk
Polfarmex Kutno
3
5
1.67
12
4.00
41.7
51.
Paweł Bogdanowicz
PTG Sokół Łańcut
4
4
1.00
12
3.00
33.3
52.
Marcin Nędzi
SKK Siedlce
3
4
1.33
8
2.67
50
53.
Dawid Bręk
Polfarmex Kutno
3
4
1.33
9
3.00
44.4
54.
Jacek Czyż
SKK Siedlce
3
3
1.00
9
3.00
33.3
55.
Dominik Czubek
Znicz Basket Pruszków
5
3
0.60
11
2.20
27.3
56.
Emil Podkowiński
HydroTruck Radom
4
2
0.50
8
2.00
25
Partnerzy