Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2011/2012
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O utrzymanie
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Łukasz Niesobski
KS Sudety Jelenia Góra
4
8
2.00
16
4.00
50
2.
Sebastian Balcerzak
KS Sudety Jelenia Góra
,
Polfarmex Kutno
4
8
2.00
17
4.25
47.1
3.
Tomasz Zabłocki
POLOmarket Sportino Inowrocław
2
7
3.50
14
7.00
50
4.
Marek Miszczuk
BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl
3
7
2.33
18
6.00
38.9
5.
Piotr Pluta
Miasto Szkła Krosno
4
7
1.75
15
3.75
46.7
6.
Francis Han
POLOmarket Sportino Inowrocław
3
6
2.00
12
4.00
50
7.
Tomasz Przewrocki
BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl
3
6
2.00
13
4.33
46.2
8.
Marcin Salamonik
Miasto Szkła Krosno
4
6
1.50
16
4.00
37.5
9.
Sebastian Szymański
Polski Cukier Start Lublin
4
6
1.50
20
5.00
30
10.
Jerzy Koszuta
AZS Radex Szczecin
4
6
1.50
11
2.75
54.5
11.
Tomasz Prostak
KS Sudety Jelenia Góra
4
5
1.25
17
4.25
29.4
12.
Michał Baran
Miasto Szkła Krosno
4
5
1.25
19
4.75
26.3
13.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
4
4
1.00
16
4.00
25
14.
Damian Pieloch
Miasto Szkła Krosno
3
4
1.33
8
2.67
50
15.
Hubert Mazur
BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl
3
4
1.33
7
2.33
57.1
16.
Dawid Adamczewski
POLOmarket Sportino Inowrocław
3
4
1.33
14
4.67
28.6
17.
Maciej Majcherek
AZS Radex Szczecin
4
4
1.00
9
2.25
44.4
18.
Łukasz Pacocha
AZS Radex Szczecin
4
3
0.75
15
3.75
20
19.
Marcin Zarzeczny
AZS Radex Szczecin
4
3
0.75
8
2.00
37.5
20.
Bartłomiej Józefowicz
KS Sudety Jelenia Góra
4
3
0.75
9
2.25
33.3
21.
Sławomir Nowak
Miasto Szkła Krosno
4
2
0.50
9
2.25
22.2
22.
Grzegorz Płocica
BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl
3
2
0.67
10
3.33
20
23.
Maciej Raczyński
AZS Radex Szczecin
3
2
0.67
11
3.67
18.2
24.
Grzegorz Kukiełka
POLOmarket Sportino Inowrocław
3
2
0.67
9
3.00
22.2
25.
Hubert Wierzbicki
POLOmarket Sportino Inowrocław
3
2
0.67
7
2.33
28.6
26.
Paweł Kowalski
Polski Cukier Start Lublin
4
2
0.50
13
3.25
15.4
27.
Michał Aleksandrowicz
Polski Cukier Start Lublin
4
1
0.25
8
2.00
12.5
28.
Paweł Pydych
BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl
3
1
0.33
8
2.67
12.5
Partnerzy