Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Ćwierćfinały
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Marcin Kowalewski
GKS Tychy
4
11
2.75
19
4.75
57.9
2.
Marceli Dziemba
GTK Gliwice
3
10
3.33
21
7.00
47.6
3.
Tomasz Prostak
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
9
3.00
25
8.33
36
4.
Sebastian Szymański
Rawlplug Sokół Łańcut
3
8
2.67
19
6.33
42.1
5.
Kamil Sulima
Legia Warszawa
,
AZS AGH Oknoplast Kraków
4
7
1.75
13
3.25
53.8
6.
Adrian Mroczek-Truskowski
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
7
2.33
17
5.67
41.2
7.
Radosław Basiński
GKS Tychy
4
6
1.50
17
4.25
35.3
8.
Hubert Pabian
Spójnia Stargard
4
6
1.50
18
4.50
33.3
9.
Alan Czujkowski
Rawlplug Sokół Łańcut
3
6
2.00
15
5.00
40
10.
Marcin Salamonik
GTK Gliwice
3
5
1.67
14
4.67
35.7
11.
Damian Janiak
Spójnia Stargard
4
5
1.25
18
4.50
27.8
12.
Grzegorz Kukiełka
Legia Warszawa
4
5
1.25
17
4.25
29.4
13.
Piotr Wieloch
Biofarm Basket Poznań
4
5
1.25
20
5.00
25
14.
Wojciech Zub
GKS Tychy
4
5
1.25
10
2.50
50
15.
Maciej Raczyński
Spójnia Stargard
4
5
1.25
21
5.25
23.8
16.
Grzegorz Malewski
Legia Warszawa
3
5
1.67
11
3.67
45.5
17.
Tomasz Stępień
Jamalex Polonia 1912 Leszno
3
5
1.67
13
4.33
38.5
18.
Krzysztof Krajniewski
Rawlplug Sokół Łańcut
3
4
1.33
11
3.67
36.4
19.
Tomasz Andrzejewski
Legia Warszawa
4
4
1.00
8
2.00
50
20.
Łukasz Pacocha
Legia Warszawa
4
4
1.00
17
4.25
23.5
21.
Michał Krawiec
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
4
1.33
9
3.00
44.4
22.
Paweł Śpica
Spójnia Stargard
4
4
1.00
9
2.25
44.4
23.
Hubert Mazur
GKS Tychy
4
4
1.00
17
4.25
23.5
24.
Kacper Radwański
GTK Gliwice
3
3
1.00
8
2.67
37.5
25.
Marcin Dymała
Spójnia Stargard
4
3
0.75
24
6.00
12.5
26.
Filip Struski
Biofarm Basket Poznań
3
3
1.00
11
3.67
27.3
27.
Marcin Sroka
Rawlplug Sokół Łańcut
3
3
1.00
11
3.67
27.3
28.
Piotr Robak
Legia Warszawa
4
3
0.75
14
3.50
21.4
29.
Tomasz Deja
GKS Tychy
4
3
0.75
10
2.50
30
30.
Paweł Bogdanowicz
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
2
0.67
13
4.33
15.4
31.
Norbert Kujon
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
2
0.67
9
3.00
22.2
32.
Aleksander Filipiak
GTK Gliwice
3
2
0.67
7
2.33
28.6
33.
Damian Pieloch
GTK Gliwice
3
2
0.67
15
5.00
13.3
34.
Jarosław Bartkowiak
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
2
0.67
6
2.00
33.3
35.
Paweł Lewandowski
Spójnia Stargard
4
2
0.50
11
2.75
18.2
36.
Tomasz Nowakowski
meritumkredyt Pogoń Prudnik
3
2
0.67
7
2.33
28.6
37.
Paweł Zmarlak
GTK Gliwice
3
1
0.33
6
2.00
16.7
38.
Nikodem Sirijatowicz
Jamalex Polonia 1912 Leszno
3
1
0.33
8
2.67
12.5
39.
Jakub Koelner
Jamalex Polonia 1912 Leszno
3
1
0.33
7
2.33
14.3
40.
Łukasz Wilczek
Legia Warszawa
4
1
0.25
9
2.25
11.1
41.
Stanferd Sanny
Jamalex Polonia 1912 Leszno
3
1
0.33
6
2.00
16.7
Partnerzy