Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play out
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play out
Play off - I runda
Play off - II runda
Play off - III runda
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Jakub Schenk
ACK UTH Rosa Radom
5
33
6.60
42
8.40
78.6
2.
Bartosz Pochocki
KSK Noteć Inowrocław
5
29
5.80
37
7.40
78.4
3.
Piotr Wieloch
Biofarm Basket Poznań
5
27
5.40
35
7.00
77.1
4.
Tomasz Wróbel
GTK Gliwice
5
25
5.00
28
5.60
89.3
5.
Wojciech Fraś
GTK Gliwice
5
21
4.20
27
5.40
77.8
6.
Patryk Gospodarek
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
5
20
4.00
28
5.60
71.4
7.
Piotr Pluta
GTK Gliwice
5
19
3.80
20
4.00
95
8.
Damian Szymczak
Biofarm Basket Poznań
5
17
3.40
22
4.40
77.3
9.
Filip Zegzuła
ACK UTH Rosa Radom
5
17
3.40
22
4.40
77.3
10.
Łukasz Grzegorzewski
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
5
12
2.40
18
3.60
66.7
11.
Łukasz Ratajczak
KSK Noteć Inowrocław
5
12
2.40
18
3.60
66.7
12.
Kamil Nowak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
5
12
2.40
17
3.40
70.6
13.
Karol Michałek
KSK Noteć Inowrocław
5
12
2.40
16
3.20
75
14.
Łukasz Bonarek
ACK UTH Rosa Radom
4
9
2.25
19
4.75
47.4
15.
Przemysław Hajnsz
Exact Systems Śląsk Wrocław
5
10
2.00
14
2.80
71.4
16.
Adam Metelski
Biofarm Basket Poznań
5
9
1.80
20
4.00
45
17.
Norbert Kulon
Exact Systems Śląsk Wrocław
5
9
1.80
14
2.80
64.3
18.
Mateusz Bręk
Biofarm Basket Poznań
5
8
1.60
15
3.00
53.3
19.
Jakub Fiszer
Biofarm Basket Poznań
5
8
1.60
12
2.40
66.7
20.
Dawid Adamczewski
KSK Noteć Inowrocław
5
8
1.60
10
2.00
80
21.
Hubert Wierzbicki
KSK Noteć Inowrocław
5
7
1.40
10
2.00
70
22.
Łukasz Sobuta
ACK UTH Rosa Radom
5
7
1.40
10
2.00
70
23.
Michał Kozak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
5
7
1.40
10
2.00
70
24.
Maksym Kulon
Exact Systems Śląsk Wrocław
5
6
1.20
12
2.40
50
25.
Aleksander Filipiak
KSK Noteć Inowrocław
5
5
1.00
10
2.00
50
Partnerzy