Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play off - I runda
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play out
Play off - I runda
Play off - II runda
Play off - III runda
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
3
9
3.00
19
6.33
47.4
2.
Radosław Basiński
GKS Tychy
4
8
2.00
11
2.75
72.7
3.
Adrian Mroczek-Truskowski
Rawlplug Sokół Łańcut
4
8
2.00
19
4.75
42.1
4.
Wojciech Barycz
GKS Tychy
4
8
2.00
11
2.75
72.7
5.
Krzysztof Jakóbczyk
Rawlplug Sokół Łańcut
4
8
2.00
29
7.25
27.6
6.
Piotr Robak
Enea Astoria Bydgoszcz
3
7
2.33
14
4.67
50
7.
Damian Janiak
Znicz Basket Pruszków
4
7
1.75
20
5.00
35
8.
Patryk Pełka
Miasto Szkła Krosno
3
7
2.33
12
4.00
58.3
9.
Tomasz Deja
GKS Tychy
4
7
1.75
14
3.50
50
10.
Tomasz Stępień
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
3
7
2.33
19
6.33
36.8
11.
Jarosław Bartkowiak
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
3
6
2.00
13
4.33
46.2
12.
Tomasz Andrzejewski
Legia Warszawa
3
6
2.00
8
2.67
75
13.
Filip Put
Znicz Basket Pruszków
4
6
1.50
19
4.75
31.6
14.
Szymon Rduch
Miasto Szkła Krosno
3
5
1.67
13
4.33
38.5
15.
Hubert Mazur
Enea Astoria Bydgoszcz
3
5
1.67
16
5.33
31.3
16.
Grzegorz Kukiełka
Legia Warszawa
3
5
1.67
12
4.00
41.7
17.
Grzegorz Mordzak
meritumkredyt Pogoń Prudnik
4
5
1.25
16
4.00
31.3
18.
Sebastian Laydych
Enea Astoria Bydgoszcz
3
5
1.67
13
4.33
38.5
19.
Dawid Bręk
Miasto Szkła Krosno
3
5
1.67
12
4.00
41.7
20.
Adam Parzych
Legia Warszawa
3
4
1.33
14
4.67
28.6
21.
Marceli Dziemba
GKS Tychy
4
4
1.00
16
4.00
25
22.
Tomasz Madziar
meritumkredyt Pogoń Prudnik
4
4
1.00
15
3.75
26.7
23.
Patryk Przyborowski
Znicz Basket Pruszków
3
3
1.00
9
3.00
33.3
24.
Wojciech Pisarczyk
Miasto Szkła Krosno
3
3
1.00
8
2.67
37.5
25.
Piotr Hałas
GKS Tychy
4
3
0.75
14
3.50
21.4
26.
Marcel Wilczek
Legia Warszawa
3
3
1.00
13
4.33
23.1
27.
Krzysztof Chmielarz
meritumkredyt Pogoń Prudnik
4
3
0.75
12
3.00
25
28.
Łukasz Wilczek
Legia Warszawa
3
3
1.00
8
2.67
37.5
29.
Marcin Pławucki
Rawlplug Sokół Łańcut
4
3
0.75
16
4.00
18.8
30.
Paweł Bogdanowicz
meritumkredyt Pogoń Prudnik
4
3
0.75
9
2.25
33.3
31.
Michał Aleksandrowicz
Legia Warszawa
3
3
1.00
6
2.00
50
32.
Jerzy Koszuta
Rawlplug Sokół Łańcut
4
3
0.75
13
3.25
23.1
33.
Marcin Kowalski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
3
2
0.67
8
2.67
25
34.
Kamil Czosnowski
Znicz Basket Pruszków
4
2
0.50
13
3.25
15.4
35.
Paweł Lewandowski
Enea Astoria Bydgoszcz
3
2
0.67
10
3.33
20
36.
Damian Tokarski
Znicz Basket Pruszków
4
2
0.50
20
5.00
10
37.
Karol Szpyrka
GKS Tychy
4
2
0.50
13
3.25
15.4
38.
Filip Małgorzaciak
Miasto Szkła Krosno
3
2
0.67
9
3.00
22.2
39.
Mikołaj Grod
Enea Astoria Bydgoszcz
3
2
0.67
9
3.00
22.2
40.
Michał Lipiński
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
3
1
0.33
6
2.00
16.7
41.
Michał Baran
Miasto Szkła Krosno
3
1
0.33
7
2.33
14.3
42.
Tomasz Wojdyła
meritumkredyt Pogoń Prudnik
4
0
0.00
9
2.25
0
Partnerzy