Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play out
Play off - I runda
Play off - II runda
Play off - III runda
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Łukasz Pacocha
KS Spójnia Stargard
30
104
3.47
123
4.10
84.6
2.
Adam Parzych
Legia Warszawa
30
95
3.17
107
3.57
88.8
3.
Dawid Słupiński
Znicz Basket Pruszków
30
88
2.93
135
4.50
65.2
4.
Norbert Kulon
Exact Systems Śląsk Wrocław
20
86
4.30
118
5.90
72.9
5.
Filip Zegzuła
ACK UTH Rosa Radom
29
85
2.93
114
3.93
74.6
6.
Adam Linowski
Legia Warszawa
30
84
2.80
120
4.00
70
7.
Piotr Robak
Enea Astoria Bydgoszcz
28
82
2.93
101
3.61
81.2
8.
Tomasz Stępień
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
29
78
2.69
102
3.52
76.5
9.
Damian Janiak
Znicz Basket Pruszków
30
77
2.57
105
3.50
73.3
10.
Marcin Kowalewski
SKK Siedlce
29
76
2.62
91
3.14
83.5
11.
Karol Szpyrka
GKS Tychy
30
75
2.50
86
2.87
87.2
12.
Jakub Schenk
ACK UTH Rosa Radom
28
74
2.64
99
3.54
74.7
13.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
30
70
2.33
116
3.87
60.3
14.
Wojciech Fraś
GTK Gliwice
30
67
2.23
98
3.27
68.4
15.
Michał Aleksandrowicz
Legia Warszawa
29
65
2.24
80
2.76
81.3
16.
Przemysław Hajnsz
Exact Systems Śląsk Wrocław
25
64
2.56
77
3.08
83.1
17.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
29
63
2.17
89
3.07
70.8
18.
Kacper Stalicki
meritumkredyt Pogoń Prudnik
30
63
2.10
84
2.80
75
19.
Radosław Basiński
GKS Tychy
30
62
2.07
75
2.50
82.7
20.
Filip Małgorzaciak
Miasto Szkła Krosno
30
61
2.03
72
2.40
84.7
21.
Bartosz Pochocki
KSK Noteć Inowrocław
20
61
3.05
78
3.90
78.2
22.
Tomasz Nowakowski
meritumkredyt Pogoń Prudnik
27
60
2.22
68
2.52
88.2
23.
Dariusz Wyka
Miasto Szkła Krosno
29
60
2.07
74
2.55
81.1
24.
Tomasz Pisarczyk
Rawlplug Sokół Łańcut
30
59
1.97
76
2.53
77.6
25.
Grzegorz Mordzak
meritumkredyt Pogoń Prudnik
27
57
2.11
69
2.56
82.6
26.
Aleksander Filipiak
KSK Noteć Inowrocław
29
57
1.97
83
2.86
68.7
27.
Tomasz Wróbel
GTK Gliwice
30
56
1.87
71
2.37
78.9
28.
Krzysztof Jakóbczyk
Rawlplug Sokół Łańcut
28
56
2.00
76
2.71
73.7
29.
Mikołaj Grod
Enea Astoria Bydgoszcz
30
56
1.87
85
2.83
65.9
30.
Jakub Dłuski
Miasto Szkła Krosno
28
55
1.96
90
3.21
61.1
31.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
30
55
1.83
90
3.00
61.1
32.
Piotr Pluta
GTK Gliwice
29
54
1.86
75
2.59
72
33.
Wojciech Barycz
GKS Tychy
27
52
1.93
66
2.44
78.8
34.
Marcin Bluma
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
29
52
1.79
79
2.72
65.8
35.
Wojciech Pisarczyk
Miasto Szkła Krosno
20
52
2.60
64
3.20
81.3
36.
Filip Struski
SKK Siedlce
28
51
1.82
67
2.39
76.1
37.
Łukasz Wilczek
Legia Warszawa
29
50
1.72
69
2.38
72.5
38.
Hubert Mazur
Enea Astoria Bydgoszcz
27
50
1.85
70
2.59
71.4
39.
Łukasz Ratajczak
KSK Noteć Inowrocław
29
49
1.69
70
2.41
70
40.
Adam Metelski
Biofarm Basket Poznań
28
48
1.71
82
2.93
58.5
41.
Patryk Pełka
Miasto Szkła Krosno
30
47
1.57
78
2.60
60.3
42.
Mariusz Piotrkowski
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
30
47
1.57
60
2.00
78.3
43.
Przemysław Malona
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
27
47
1.74
65
2.41
72.3
44.
Adam Cichoń
meritumkredyt Pogoń Prudnik
26
46
1.77
64
2.46
71.9
45.
Jakub Fiszer
Biofarm Basket Poznań
27
46
1.70
74
2.74
62.2
46.
Rafał Rajewicz
SKK Siedlce
29
45
1.55
102
3.52
44.1
47.
Michał Musijowski
SKK Siedlce
20
45
2.25
65
3.25
69.2
48.
Karol Pytyś
KS Spójnia Stargard
29
44
1.52
60
2.07
73.3
49.
Kamil Maciejewski
KSK Noteć Inowrocław
23
44
1.91
69
3.00
63.8
50.
Karol Michałek
KSK Noteć Inowrocław
30
41
1.37
65
2.17
63.1
51.
Robert Cetnar
ACK UTH Rosa Radom
30
41
1.37
60
2.00
68.3
52.
Patryk Przyborowski
Znicz Basket Pruszków
29
40
1.38
70
2.41
57.1
53.
Mateusz Bręk
Biofarm Basket Poznań
30
38
1.27
81
2.70
46.9
54.
Mateusz Fatz
Enea Astoria Bydgoszcz
28
37
1.32
73
2.61
50.7
55.
Kacper Radwański
GTK Gliwice
24
37
1.54
64
2.67
57.8
56.
Łukasz Grzegorzewski
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
29
35
1.21
71
2.45
49.3
57.
Mateusz Szwed
Znicz Basket Pruszków
30
33
1.10
61
2.03
54.1
58.
Mateusz Migała
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
27
33
1.22
64
2.37
51.6
59.
Kamil Nowak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
29
29
1.00
61
2.10
47.5
Partnerzy