Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
Puchar Prezesa WMZKosz U12K
Puchar Prezesa WMZKosz U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Oddane rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play out
Play off - I runda
Play off - II runda
Play off - III runda
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Adam Linowski
Legia Warszawa
42
113
2.69
158
3.76
71.5
2.
Dawid Słupiński
Znicz Basket Pruszków
34
102
3.00
153
4.50
66.7
3.
Jakub Dłuski
Miasto Szkła Krosno
39
92
2.36
145
3.72
63.4
4.
Adam Parzych
Legia Warszawa
42
128
3.05
145
3.45
88.3
5.
Jakub Schenk
ACK UTH Rosa Radom
33
107
3.24
141
4.27
75.9
6.
Filip Zegzuła
ACK UTH Rosa Radom
34
102
3.00
136
4.00
75
7.
Norbert Kulon
Exact Systems Śląsk Wrocław
25
95
3.80
132
5.28
72
8.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
33
74
2.24
129
3.91
57.4
9.
Wojciech Fraś
GTK Gliwice
35
88
2.51
125
3.57
70.4
10.
Łukasz Pacocha
KS Spójnia Stargard
30
104
3.47
123
4.10
84.6
11.
Tomasz Stępień
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
32
91
2.84
121
3.78
75.2
12.
Karol Szpyrka
GKS Tychy
39
106
2.72
121
3.10
87.6
13.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
39
87
2.23
119
3.05
73.1
14.
Damian Janiak
Znicz Basket Pruszków
34
88
2.59
118
3.47
74.6
15.
Bartosz Pochocki
KSK Noteć Inowrocław
25
90
3.60
115
4.60
78.3
16.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
40
70
1.75
114
2.85
61.4
17.
Piotr Robak
Enea Astoria Bydgoszcz
31
92
2.97
114
3.68
80.7
18.
Krzysztof Jakóbczyk
Rawlplug Sokół Łańcut
38
81
2.13
107
2.82
75.7
19.
Adam Metelski
Biofarm Basket Poznań
33
57
1.73
102
3.09
55.9
20.
Rafał Rajewicz
SKK Siedlce
29
45
1.55
102
3.52
44.1
21.
Michał Aleksandrowicz
Legia Warszawa
41
85
2.07
101
2.46
84.2
22.
Tomasz Wróbel
GTK Gliwice
35
81
2.31
99
2.83
81.8
23.
Dariusz Wyka
Miasto Szkła Krosno
40
80
2.00
98
2.45
81.6
24.
Wojciech Pisarczyk
Miasto Szkła Krosno
31
82
2.65
97
3.13
84.5
25.
Mateusz Bręk
Biofarm Basket Poznań
35
46
1.31
96
2.74
47.9
26.
Tomasz Pisarczyk
Rawlplug Sokół Łańcut
40
75
1.88
96
2.40
78.1
27.
Patryk Pełka
Miasto Szkła Krosno
41
61
1.49
96
2.34
63.5
28.
Piotr Pluta
GTK Gliwice
34
73
2.15
95
2.79
76.8
29.
Aleksander Filipiak
KSK Noteć Inowrocław
34
62
1.82
93
2.74
66.7
30.
Łukasz Wilczek
Legia Warszawa
41
65
1.59
93
2.27
69.9
31.
Filip Małgorzaciak
Miasto Szkła Krosno
41
79
1.93
92
2.24
85.9
32.
Marcin Kowalewski
SKK Siedlce
29
76
2.62
91
3.14
83.5
33.
Przemysław Hajnsz
Exact Systems Śląsk Wrocław
30
74
2.47
91
3.03
81.3
34.
Łukasz Grzegorzewski
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
34
47
1.38
89
2.62
52.8
35.
Piotr Wieloch
Biofarm Basket Poznań
34
70
2.06
89
2.62
78.7
36.
Łukasz Ratajczak
KSK Noteć Inowrocław
34
61
1.79
88
2.59
69.3
37.
Wojciech Barycz
GKS Tychy
36
70
1.94
88
2.44
79.5
38.
Jakub Fiszer
Biofarm Basket Poznań
32
54
1.69
86
2.69
62.8
39.
Kacper Stalicki
meritumkredyt Pogoń Prudnik
31
64
2.06
86
2.77
74.4
40.
Dawid Bręk
Miasto Szkła Krosno
41
65
1.59
85
2.07
76.5
41.
Mikołaj Grod
Enea Astoria Bydgoszcz
33
56
1.70
85
2.58
65.9
42.
Mateusz Fatz
Enea Astoria Bydgoszcz
31
42
1.35
84
2.71
50
43.
Radosław Basiński
GKS Tychy
39
69
1.77
84
2.15
82.1
44.
Patryk Przyborowski
Znicz Basket Pruszków
32
47
1.47
83
2.59
56.6
45.
Karol Michałek
KSK Noteć Inowrocław
35
53
1.51
81
2.31
65.4
46.
Grzegorz Mordzak
meritumkredyt Pogoń Prudnik
31
68
2.19
81
2.61
84
47.
Tomasz Deja
GKS Tychy
39
57
1.46
80
2.05
71.3
48.
Marcin Bluma
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
30
52
1.73
79
2.63
65.8
49.
Tomasz Bzdyra
GKS Tychy
38
57
1.50
79
2.08
72.2
50.
Patryk Gospodarek
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
33
56
1.70
79
2.39
70.9
51.
Kamil Nowak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
34
41
1.21
78
2.29
52.6
52.
Damian Szymczak
Biofarm Basket Poznań
34
59
1.74
77
2.26
76.6
53.
Tomasz Nowakowski
meritumkredyt Pogoń Prudnik
31
69
2.23
77
2.48
89.6
54.
Adam Cichoń
meritumkredyt Pogoń Prudnik
29
55
1.90
77
2.66
71.4
55.
Kamil Maciejewski
KSK Noteć Inowrocław
28
47
1.68
74
2.64
63.5
56.
Hubert Mazur
Enea Astoria Bydgoszcz
30
51
1.70
72
2.40
70.8
57.
Mateusz Szwed
Znicz Basket Pruszków
34
40
1.18
70
2.06
57.1
58.
Przemysław Malona
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
30
50
1.67
70
2.33
71.4
59.
Damian Tokarski
Znicz Basket Pruszków
34
49
1.44
69
2.03
71
60.
Tomasz Madziar
meritumkredyt Pogoń Prudnik
32
51
1.59
68
2.13
75
61.
Filip Struski
SKK Siedlce
28
51
1.82
67
2.39
76.1
62.
Michał Musijowski
SKK Siedlce
20
45
2.25
65
3.25
69.2
63.
Karol Pytyś
KS Spójnia Stargard
29
44
1.52
60
2.07
73.3
Partnerzy