Dokumenty
WZKosze
Facebook
Kontakt
Aktualności
Związek
Władze
Kluby
Ligi męskie
U12M
U13M
U15M
Liga POZKosz 3LM
Ligi żeńskie
U12K
U13K
Liga POZKosz U15K
Liga POZKosz U17K
2 LK (WOZKosz)
3x3
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Członkowie WMZKosz
Zaproszenia
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13M
Suzuki 1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
U15M
U15K
U13M
U17M
U17K
U13K
2LK
U19M
U19K
U12K
U12M
U11K
U11M
U10M
U10K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Liga WMZKosz
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Szymon Sobota
Junior Basket Club Olsztyn
12
217
18.08
2.
Maciej Pawłyk
KS Polonia Pasłęk
10
215
21.50
3.
Kazimierz Pecyna
UKS Jar-Truso Elbląg
12
192
16.00
4.
Marcel Urbanowicz
Junior Basket Club Olsztyn
12
176
14.67
5.
Szymon Przyborowski
UKS Trójeczka Olsztyn
10
165
16.50
6.
Aleks Sewastianowicz
UKS NENUFAR 5 EŁK
9
162
18.00
7.
Bartosz Dębek
UKS Jar-Truso Elbląg
10
156
15.60
8.
Szymon Filarski
UKS Jar-Truso Elbląg
12
154
12.83
9.
Igor Zyśk
AS Mrągowo
10
153
15.30
10.
Maciej Niedużak
UKS NENUFAR 5 EŁK
9
145
16.11
11.
Mateusz Malinowski
UKS NENUFAR 5 EŁK
10
144
14.40
12.
Wit Andruszkiewicz
UKS Trójeczka Olsztyn
11
139
12.64
13.
Borys Kurkowski
UKS NENUFAR 5 EŁK
8
138
17.25
14.
Mateusz Izdebski
UKS Trójeczka Olsztyn
12
133
11.08
15.
ALEKSADER KLEPACKI
UKS NENUFAR 5 EŁK
11
130
11.82
16.
Tomasz Dziądziak
UKS NENUFAR 5 EŁK
8
130
16.25
17.
Julian Kubas
Junior Basket Club Olsztyn
9
111
12.33
18.
BARTOSZ KAPLA
UKS NENUFAR 5 EŁK
8
111
13.88
19.
Michał Sadowski
UKS NENUFAR 5 EŁK
10
105
10.50
20.
Filip Iwanowicz
AS Mrągowo
12
101
8.42
21.
Filip Kurdupski
UKS Jar-Truso Elbląg
8
98
12.25
22.
Fabian Olejniczak
KS Polonia Pasłęk
10
97
9.70
23.
Piotr Noiński
AS Mrągowo
12
94
7.83
24.
Dawid Błaut
AS Mrągowo
12
92
7.67
25.
Szymon Dembski
UKS Jar-Truso Elbląg
11
92
8.36
26.
Ignacy Piaskowski
AS Mrągowo
11
87
7.91
27.
Marcel Białoszewski
UKS Jar-Truso Elbląg
12
87
7.25
28.
Adrian Bienenda
Junior Basket Club Olsztyn
12
86
7.17
29.
SZYMON OŁOWIECKI
UKS NENUFAR 5 EŁK
11
82
7.45
30.
Antoni Różański
UKS Trójeczka Olsztyn
12
81
6.75
31.
Mikołaj Nicewicz
AS Mrągowo
12
80
6.67
32.
Jakub Dobrowolski
AS Mrągowo
12
80
6.67
33.
Sebastian Stefaniak
AS Mrągowo
10
72
7.20
34.
Filip Jagodziński
UKS Jar-Truso Elbląg
11
59
5.36
35.
Oskar Wypych
AS Mrągowo
7
56
8.00
36.
Patryk Organowski
UKS Jar-Truso Elbląg
12
55
4.58
37.
Zbigniew Anuszewski
Junior Basket Club Olsztyn
10
55
5.50
38.
Konrad Szypczyński
TSK Roś Pisz
12
55
4.58
39.
Rafał Gadziński
UKS Trójeczka Olsztyn
10
51
5.10
40.
Dorian Sas
KS Polonia Pasłęk
10
49
4.90
41.
Maciej Siemiątkowski
KS Polonia Pasłęk
9
47
5.22
42.
Wojciech Talaj
UKS Jar-Truso Elbląg
12
45
3.75
43.
MATEUSZ ZIMOWSKI
Junior Basket Club Olsztyn
12
45
3.75
44.
Szymon Szumiel
KS Polonia Pasłęk
10
45
4.50
45.
Witold Sobczak
UKS Trójeczka Olsztyn
12
44
3.67
46.
STANISŁAW MICHAŁOWSKI
UKS NENUFAR 5 EŁK
9
43
4.78
47.
Konrad Furmaniak
UKS Trójeczka Olsztyn
10
43
4.30
48.
Kajetan Wiśniewski
AS Mrągowo
12
40
3.33
49.
Mikołaj Nahibowicz
UKS Trójeczka Olsztyn
10
40
4.00
50.
Paweł Strzyżewski
UKS Jar-Truso Elbląg
11
40
3.64
51.
Jakub Szutowski
TSK Roś Pisz
12
39
3.25
52.
Julian Wierzbicki
Junior Basket Club Olsztyn
7
32
4.57
53.
MATEUSZ ŻÓBER
UKS NENUFAR 5 EŁK
11
26
2.36
54.
Filip Źródlewski
Junior Basket Club Olsztyn
8
25
3.13
55.
Dawid Kaleta
KS Polonia Pasłęk
9
25
2.78
56.
Oliwier Zaleski
UKS Trójeczka Olsztyn
11
24
2.18
57.
Filip Paulin
TSK Roś Pisz
12
23
1.92
58.
Adam Siczek
Junior Basket Club Olsztyn
9
23
2.56
59.
Bartosz Białocerkowiec
AS Mrągowo
7
22
3.14
60.
Jan Dragan
KS Polonia Pasłęk
10
21
2.10
61.
Adrian Kujawa
AS Mrągowo
6
21
3.50
62.
Karol Gutowski
AS Mrągowo
6
19
3.17
63.
Miłosz Kostyra
KS Polonia Pasłęk
10
19
1.90
64.
JAN PAWEŁ MUŻYŁO
UKS NENUFAR 5 EŁK
9
17
1.89
65.
Jan Koc
UKS Trójeczka Olsztyn
9
17
1.89
66.
Aleksander Święconek
TSK Roś Pisz
11
16
1.45
67.
Maksymilian Żukowiec
TSK Roś Pisz
11
15
1.36
68.
Antoni Janusz
Junior Basket Club Olsztyn
8
14
1.75
69.
Bartosz Rokicki
UKS Jar-Truso Elbląg
8
14
1.75
70.
Oscar Czarnecki
AS Mrągowo
7
14
2.00
71.
Krystian Grys
KS Polonia Pasłęk
6
14
2.00
72.
Borys Ciechanowicz
KS Polonia Pasłęk
10
13
1.30
73.
Kacper Iwaszko
UKS Trójeczka Olsztyn
11
13
1.18
74.
Adar Aydin
TSK Roś Pisz
9
12
1.33
75.
Bartosz Nowak
Junior Basket Club Olsztyn
10
12
1.20
76.
Aleksander Kaczmarczyk
TSK Roś Pisz
12
10
0.83
77.
Alan Ulążka
TSK Roś Pisz
12
9
0.75
78.
Szymon Sianożęcki
UKS Jar-Truso Elbląg
11
9
0.82
79.
Alan Niziołek
UKS Jar-Truso Elbląg
9
8
0.89
80.
IGNACY CZARNECKI
Junior Basket Club Olsztyn
12
8
0.67
81.
Kajetan Chmurkowski
Junior Basket Club Olsztyn
7
6
0.86
82.
Jakub Ziółkowski
Junior Basket Club Olsztyn
7
6
0.86
83.
Igor Mantaj
TSK Roś Pisz
9
5
0.56
84.
IGNACY KUDZIN
UKS NENUFAR 5 EŁK
7
5
0.71
85.
Julian Gołębiewski
TSK Roś Pisz
6
4
0.67
86.
Wojciech Chodnicki
TSK Roś Pisz
12
4
0.33
87.
Jakub Bazydło
TSK Roś Pisz
12
2
0.17
88.
Antek Wodniak
UKS Trójeczka Olsztyn
6
2
0.33
89.
Borys Prokopowicz
UKS Trójeczka Olsztyn
6
1
0.17
90.
Jan Świerzyński
TSK Roś Pisz
7
0
0.00
Partnerzy