Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Alicja Wiśniewska UKS JEDYNKA NIDZICA 8 21 2.63 0 0.00
2. Nikola Sadowska UKS TRÓJKA EŁK 7 18 2.57 0 0.00
3. Aleksandra Gocek MKS Truso Elbląg 7 17 2.43 0 0.00
4. Gabriela Kantel KS ALL Basket Stawiguda 6 17 2.83 0 0.00
5. Inga Malinowska MKS Truso Elbląg, KKS OLSZTYN 8 17 2.13 0 0.00
6. ANNA WENCEL KS ALL Basket Stawiguda 8 14 1.75 0 0.00
7. Liliana Dolińska UKS JEDYNKA NIDZICA 8 14 1.75 0 0.00
8. Nikola Jaroszewska KS ALL Basket Stawiguda 7 14 2.00 0 0.00
9. Maja Nowosielska KS ALL Basket Stawiguda 7 13 1.86 0 0.00
10. Roksana Chmielińska UKS JEDYNKA NIDZICA 8 12 1.50 0 0.00
11. Milena Korf UKS TRÓJKA EŁK 7 12 1.71 0 0.00
12. Ida Lewandowska UKS TRÓJKA EŁK 7 12 1.71 0 0.00
13. Sandra Chmielińska UKS JEDYNKA NIDZICA 8 11 1.38 0 0.00
14. Daria Grzywińska UKS TRÓJKA EŁK 7 11 1.57 0 0.00
15. JULIA TOMASZEWSKA KS ALL Basket Stawiguda 8 11 1.38 0 0.00
16. Oliwia Kowalewicz UKS JEDYNKA NIDZICA 7 10 1.43 0 0.00
17. Wiktoria Przyborowska UKS TRÓJKA EŁK 7 9 1.29 0 0.00
18. Pola Wyżkiewicz MKS Truso Elbląg 6 9 1.50 0 0.00
19. Wiktoria Siepsiak UKS JEDYNKA NIDZICA 7 9 1.29 0 0.00
20. Michalina Reszka KKS OLSZTYN 6 8 1.33 0 0.00
21. Natalia Pawłowiec KKS OLSZTYN 6 8 1.33 0 0.00
22. Wiktoria Osiecka UKS TRÓJKA EŁK 7 7 1.00 0 0.00
23. Rozalia Sznajder MKS Truso Elbląg 7 7 1.00 0 0.00
24. Zofia Jagłowska UKS TRÓJKA EŁK 7 7 1.00 0 0.00
25. Katarzyna Kolenda UKS TRÓJKA EŁK 4 6 1.50 0 0.00
26. Antonina Hołowczyc MKS Truso Elbląg, KKS OLSZTYN 8 6 0.75 0 0.00
27. Zuzanna Gawlińska KKS OLSZTYN 7 6 0.86 0 0.00
28. Victoria Rocka MKS Truso Elbląg 7 6 0.86 0 0.00
29. Maja Ćwiklińska MKS Truso Elbląg 7 6 0.86 0 0.00
30. Anna Zyzek MKS Truso Elbląg 4 6 1.50 0 0.00
31. Jadwiga Wesołowska KS ALL Basket Stawiguda 7 6 0.86 0 0.00
32. Aleksandra Dąbrowska UKS TRÓJKA EŁK 5 5 1.00 0 0.00
33. Gabriela Marszelewska UKS JEDYNKA NIDZICA 7 5 0.71 0 0.00
34. ALICJA ZAWADZKA KS ALL Basket Stawiguda 6 5 0.83 0 0.00
35. Maria Pacholec MKS Truso Elbląg 6 4 0.67 0 0.00
36. Hanna Zielińska UKS JEDYNKA NIDZICA 4 4 1.00 0 0.00
37. Maria Słomkowska UKS JEDYNKA NIDZICA 7 3 0.43 0 0.00
38. IGA WENCEL KS ALL Basket Stawiguda 8 3 0.38 0 0.00
39. Wiktoria Łyczek MKS Truso Elbląg 7 3 0.43 0 0.00
40. Zuzanna Kamińska MKS Truso Elbląg 4 2 0.50 0 0.00
41. Zuzanna Karwowska UKS TRÓJKA EŁK 6 2 0.33 0 0.00
42. Nadia Zera KKS OLSZTYN 4 2 0.50 0 0.00
43. Julia Makutynowicz UKS JEDYNKA NIDZICA 5 2 0.40 0 0.00
44. Natalia Malinowska KKS OLSZTYN 6 2 0.33 0 0.00
45. WIKTORIA KOWALCZYK KS ALL Basket Stawiguda 4 2 0.50 0 0.00
46. Maja Malinowska MKS Truso Elbląg 5 2 0.40 0 0.00
47. Martyna Kozłowska UKS TRÓJKA EŁK 4 1 0.25 0 0.00
48. Wiktoria Szmaj KS ALL Basket Stawiguda 5 1 0.20 0 0.00
49. Daria Kulesza UKS JEDYNKA NIDZICA 6 1 0.17 0 0.00
50. Angelika Frączek KKS OLSZTYN 5 1 0.20 0 0.00
51. Maria Draszkiewicz KS ALL Basket Stawiguda 6 1 0.17 0 0.00
52. Anna Wawrzyniak KKS OLSZTYN 6 0 0.00 0 0.00
53. Julia Zembrzuska UKS JEDYNKA NIDZICA 7 0 0.00 0 0.00
Obraz

Partnerzy

PZKOSZ